Цими вихідними учні 9-А класу Ірпінського академічного ліцею разом з класним керівником, вчителем української мови і літератури Лілією Анатоліївною Шевченко взяли участь у зустрічі із сербським письменником Милутином Джуричковичем з нагоди виходу збірки оповідань "Як виростають близнюки".

Захід відбувся в Ірпінській міській бібліотеці.

Зустріч проходила у рамках першого Міжнародного фестивалю письменників-перекладачів «Кочур-Фест», де брали участь провідні світові письменники й перекладачі.

Варто зазначити, що фестиваль назвали на честь класика українського художнього перекладу ХХ ст., поета, літературознавеця, педагога – Григорія Кочура. Його переклади охоплюють 26 століть, починаючи від Архілоха (давньогрецька поезія) і закінчуючи сучасними поетами, три континенти (Європа, Америка й Азія), близько 30-ти літератур. Кочур належав до ключових фігур національно-культурного відродження в Україні в 60-і. Його оселя в Ірпені була центром, де збиралася опозиційно налаштована творча інтелігенція. За звинуваченням в «українському буржуазному націоналізмі» був засуджений до 10 років таборів.