Розпорядженням в.о міського голови від 02 травня 2019 року #93 з 06 травня 2019 року в.о. директора Ірпінського академічного ліцею НУБІП України Ірпінської міської ради Київської області до проведення конкурсу на посаду директора призначено Березинець Світлану Костянтинівну.


Березинець Світлана, 1971 року народження, має вищу освіту, закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України, педагогічний факультет за спеціальністю «Професійне навчання (Економіка)», кваліфікація економіст-педагог
та Київський державний торгово-економічний університет за спеціальністю «Товарознавство і торгівля продовольчими товарами», кваліфікація товарознавець продовольчих товарів.
З вересня 2007 р. по теперішній час – викладач Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж». З 2008 очолює циклову комісію маркетингу і торгівлі. 
Світлана Костянтинівна компетентна, відповідальна, комунікабельна. Має здібністі до навчання та адаптації в нових умовах, аналітичний склад розуму, організаторський хист. Користується авторитетом серед колег, здобувачів освіти та їх батьків. Активний учасник міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій.Склала два кандидатські іспити на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Продовжує працювати над дисертаційним дослідженням: «Реалізація потенціалу малого бізнесу в у правлінні розвитком національної економіки». З 2008 р. – активний учасник Всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів".